KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034056
nr 1603 4056
Svän Grandin
(1906-1982), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 67x42 cm, yttermått inklusive ram: 85x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:44:44
4/3 19:26:44